⭐Євроінтеграція

Тематичні випуски наукових журналів України з питань європейської інтеграції

Організатор проєкту: Міністерство освіти і науки України
Видавець проєкту: Видавничий дім «Гельветика»
Мета проєкту: популяризація впровадження євроінтеграційної тематики у наукові дослідження з різних наук вчених, ЗВО та наукових установ України.

Шановні вчені-філологи!

20 лютого 2014 року армія рф розпочала захоплення Кримського півострова, а отже, саме в цей день уперше відбулося порушення норм міжнародного права з боку росії, яке кваліфікували як акт агресії проти України. У цей день у Києві українська злочинна влада на Майдані розстрілювала людей, які відстоювали саме євроінтеграційні прагнення Українського народу. Фактично російсько-українська війна розпочалася саме цього дня, і сталося це через європейський вектор розвитку України. 24 лютого 2022 року росія перейшла в повномасштабний наступ, вчиняючи тисячі воєнних злочинів проти мирного населення України.

23 червня 2022 року Україні був наданий статус кандидата на вступ до Європейського Союзу, що вкотре юридично закріпило на загальноєвропейському рівні євроінтеграційний вибір Українського народу, який він продовжує відстоювати у війні.

Учені України впродовж останніх 5 місяців неодноразово демонстрували важливість наукового й освітнього фронту, об’єднуючись заради взаємодопомоги та майбутньої перемоги. З метою привернення більшої уваги монолітної наукової спільноти України до євроінтеграційної тематики в липні 2022 року Міністерство освіти і науки України розпочало реалізовувати проєкт «Тематичні випуски наукових журналів України з питань європейської інтеграції» (Інформація на сайті МОН України).

У межах проєкту передбачене об’єднання журналів із таких галузей та спеціальностей: освіта та педагогіка; культура і мистецтво; історія та археологія; філософія; філологія; політологія; економіка, управління та адміністрування, сфера обслуговування; психологія; журналістика; право; публічне управління та адміністрування. Усі наукові статті вчених України, які будуть подані до тематичних випусків проєкту, будуть опубліковані безоплатно. Видавцем проєкту є видавничий дім «Гельветика», який грантував 500 000 гривень для його реалізації.

Тематичний випуск з філології, присвячений євроінтеграції, у межах проєкту Міністерства освіти і науки України буде виданий зусиллями редакційної колегії журналу «Folia Philologica» Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Шановні вчені-філологи, у разі вашого зацікавлення євроінтеграційною тематикою у сфері мовознавства та літературознавства запрошуємо вас долучитися до реалізації проєкту шляхом подання свого наукового доробку на розгляд редакційної колегії до 15 вересня 2022 року (кінцева дата подання матеріалів).

Через науку та освіту продовжуємо відстоювати європейські гуманістичні цінності!

 

Для опублікування статті у тематичному випуску необхідно не пізніше 15 вересня 2022 року:

- заповнити довідку про автора за посиланням;

- на електронну адресу editor@foliaphilologica.uni.kyiv.ua надіслати статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами.

Обов’язково вказати у темі листа ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ.

Наукові статті, що подаються на розгляд редакційної колегії, мають відповідати євроінтеграційній тематиці.

Публікація є безкоштовною.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Редакційна колегія проводить анонімне рецензування всіх статей. Процедура рецензування може тривати до 4 робочих днів.

 

Прийом матеріалів здійснюється до 15 вересня 2022 р.

Розміщення електронної версії на сайті – після 15 листопада 2022 р.

Розсилка друкованих примірників – після 30 листопада 2022 р.

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ БУКЛЕТ ТЕМАТИЧНОГО ВИПУСКУ (PDF)

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОЄКТ МОН УКРАЇНИ (PDF)

Вимоги та приклад оформлення статей за посиланням